10 причин встановити систему «Біопроцесор»

Використання автономної каналізації – оптимальний варіант для тих, хто живе у віддалених від міста місцях без зручностей.  Організувати власну лінію для зливу не завжди можливо: це дуже дорого і вимагає багато часу.  З «Біопроцесором» організувати систему вийде набагато швидше.

  • Можливість очистити стічні води від домішок на 98%.  Після цього їх допускається використовувати повторно, що дуже зручно для віддалених місць.
  • Компактність і невелика вага.  При установці не знадобиться встановлювати бетонні кільця, цегляну кладку і інші складні конструкції.  Завдяки цьому споруда добре впишеться в загальний пейзаж і не потребує багато місця.
  • Відсутність неприємного запаху.  Очисні споруди не стануть джерелом смороду і не викличуть проблем з прибиранням.
  • 100% герметичність.  Конструкції виготовляються за допомогою спеціальної техніки зварювання, яка дозволяє уникнути протікання і інших неприємностей.  Ця технологія використовується компанією «Біопроцесор» багато років.
  • Економічність.  Енергоспоживання системи може змінюватися в межах від 60 Вт до 2 кВт в залежності від числа споживачів.  Це допоможе вам заощадити на комунальних платежах.
  • Захищеність від поломок.  З автономної каналізацією ви забудете про проблеми з експлуатацією (наприклад, великому обсязі стоків або залпових скидах).  Також вам не буде потрібно застосовувати занадто багато побутової хімії, щоб очищати систему і підтримувати її в робочому стані.
  • Міцний і ергономічний матеріал.  Система «Біопроцесор» робиться з листового поліпропілену.  Цей матеріал не підтримується корозії, має хороші теплоізоляційні властивості і біологічно інертний.
  • Мінімальна потреба в ремонті і сервісному обслуговуванні.  В установці автономної каналізації повністю відсутні рухомі частини, тому ймовірність виникнення поломки просто виключена.  В ході експлуатації знадобиться лише 1 раз в декілька років міняти діафрагму компресора і періодично зливати застояний мул, який накопичився через роботу системи.
  • Надійність і висока якість.  Система комплектується деталями від японського виробника і блоком управління з Європи.  Тому установка служить без перебоїв до 15 років.  Повна відсутність шуму при роботі.  Якщо вам потрібна беззвучна каналізація, вибирайте «Біопроцесор».

Крім цього, автономною каналізацією дуже просто керувати.  Установка складається з компресорного та електро відсіку, що дозволяє використовувати одного фахівця для роботи з системою.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ