Консультація
Автономна каналізація

Автономна каналізація

Bioprocessor - це найсучасніша очисна споруда, яка самостійно створює в середині станції умови для розвитку мікрофлори та розподіляє її в залежності від фази розпаду активного мулу на частинки - від твердої фази до дрібнодисперсної. Bioprocessor очищає та знезаражує господарсько-побутові стоки до стану технічної води для можливості її повторно використовувати у побуті.
Принцип роботи
Технологія глибокого біологічного очищення каналізаційних стоків дозволяє усунути до 98% забруднень і повністю прибрати неприємні запахи. Bioprocessor очищає та знезаражує господарсько-побутові стоки до стану технічної води для можливості її повторно використовувати у побуті. ЛОС Біопроцесор - це локальні очисні споруди глибоко біологічного очищення господарсько-побутових стоків, які технологічно більш довершені, унікальні, автономні, адже можуть монтуватися будь-де та у будь-якій місцевості, тому мають відповідати найвищим стандартам і високому ступеню очищення.
Переваги автономної каналізації
Ефективність
Екологічність
Практичність
Надійність
Якість
004_0018
Конструкція
Типова автономна каналізаційна система складається з декількох елементів, включно зі збірником стічних вод (зазвичай підземний бак), системою попереднього оброблення стічних вод і системою оброблення стічних вод. Каналізаційні стоки потрапляють в середину герметичної ємності, після чого проходять через декілька етапів обробки. В автономній каналізації використовуються механічні та біологічні процеси для видалення забруднень зі стічних вод, таких як фільтрація, окислення, знезараження тощо. Загалом, автономна каналізація являє собою компактну й ефективну систему очищення стічних вод, яку можна встановити у віддалених або екологічно чутливих районах, де немає можливості під'єднатися до центральної каналізаційної мережі.
wave wave wave
BIOPROCESSOR ECO
від 3000€
Для дому та дачі
BIOPROCESSOR ECO
Маленький та потужний. Ідеально підходить для заміського будинку, котеджного будиночка, міні-готелю, дачі.
BIOPROCESSOR STANDART
від 9500€
Для бізнесу
BIOPROCESSOR STANDART
Ідеально підходить для кемпінгу/глемпінгу, бази відпочинку, котеджного містечка.
wave wave wave
BIOPROCESSOR TITAN
За запитом
Для ЖК/Готель
BIOPROCESSOR TITAN
Для об'єктів громадського користування (готелі, туристичні комплекси, будинки відпочинку, пансіонати, санаторії, навчальні заклади й т.п.)
Технічне обслуговування системи
Установка BIOPROCESSOR повністю автоматизована і не вимагає щоденного обслуговування. З точки зору догляду та сервісу діє правило, що всі технологічні складові установки можна легко дістати та очистити самостійно. При встановленні всіх вилучених і оброблених деталей необхідно дотримуватися початкового їх розміщення, підключення та положення.
avtonomnaja-kanalizacija0009
Обслуговування та експлуатація
Ознайомитись
Правила безпеки та обслуговування
Ознайомитись
about

Автономна каналізація BIOPROCESSOR – досконале очищення стоків

Одним з головних завдань на етапі будівництва різних об’єктів є встановлення конструкцій, які забезпечуватимуть виведення стічних вод. Проте, в деяких випадках території в Україні настільки віддалені від міст та населених пунктів, що не мають виходу до центральної каналізації. Проблему допоможе вирішити автономна каналізація BIOPROCESSOR. Це ефективні очисні споруди, які забезпечують повноцінне очищення каналізаційних стоків в об’єктах різного типу та працюють в автоматичному режимі.

Що являють собою автономні каналізаційні системи?

Представлені установки є найсучаснішими рішеннями, в основі яких використовується багатоступенева обробка стоків. Вони являють собою мережу, що складається з декількох комунікацій для очищення стоків. Зокрема, в ній знаходиться індивідуальна очисна споруда та незалежний трубопровід. Ще однією особливістю є те, що в конструкціях створюються сприятливі умови, в яких розвивається особлива мікрофлора.

Вона забезпечує біологічне окиснення сполук неорганічного типу, які знаходяться в стоках. Цей метод ґрунтується на здатності аеробної мікрофлори поглинати забруднення та перетворювати їх на декілька компонентів (тепло, газоподібний азот та біомасу). Таким чином реалізується метод біологічної (аеробної) очистки стічних вод.

Якщо розглядати автономні системи каналізації детальніше, то їхня конструкція складається з 6 спеціальних камер, де здійснюється обробка. Всередині станції відбувається механічне очищення, відстоювання, насичення киснем та доочистка. Стоки, які проходять через ці камери, очищаються на 98%.

Як працює локальна каналізація?

Установки є достатньо практичними та простими у використанні. Після монтажу та налаштування фахівцями, вони функціонують в безперебійному режимі. На першому етапі відбувається відділення твердих предметів. Матеріали та відходи затримуються на механічних решітках. Далі стоки потрапляють у відстійник, де відбувається первинна аераційна обробка.

Після фільтрування та відстоювання рідина потрапляє на основну очистку. В результаті утворюється мул та очищені стоки. Останні потрапляють на фінішну доочистку в ємність з біофільтром, а після цього відбувається знезараження за допомогою УФ-випромінювання. Таким чином автономна каналізація забезпечує максимальний рівень очищення. Води, які проходять всі етапи, можуть використовуватись для технічних потреб в господарстві.

Де застосовуються системи автономної каналізації?

Конструкції системи автономної каналізації – це універсальне рішення не тільки для приватних будинків, а й для інших об’єктів, де є господарсько-побутові стоки. Купити автономну каналізацію варто власникам наступних будівель:

 • закладів громадського харчування;
 • котеджів;
 • заміських будинків;
 • житлових комплексів;
 • готелів;
 • санаторіїв.

В кожному випадку підбирається індивідуальна конструкція. В процесі вибору значення мають кількість користувачів, які будуть знаходитись на території, особливості самої забудови, середні показники витрат води на добу та характеристики ділянки об’єкта. Оптимальним варіантом може стати автономна каналізація під ключ.

Послуга передбачає професійну допомогу з підбором необхідної моделі установки, підготовку проєктно-кошторисної документації, будівельно-монтажні роботи, пуско-налагоджувальні роботи, введення обладнання в експлуатацію, інструктаж з користування та доставку устаткування.

Комплексний підхід дозволяє підібрати найкраще рішення для конкретного об’єкту та позбутись додаткових турбот. Фахівці ТОВ «Біопроцесор» надають допомогу на всіх етапах. У разі виникнення питань вони консультують та розповідають особливості конструкцій, а коли замовлення оформлене беруть на себе всі турботи щодо транспортування обладнання, встановлення та запуску.

Чим відрізняється автономний септик від автономної каналізації?

Обираючи рішення для свого об’єкту, власники часто порівнюють декілька варіантів очисних споруд, щоб визначити найкращий з них. Іноді вибір постає між автономною каналізацією та септиком. Ці дві конструкції мають багато відмінностей.

Варто почати з того, септик – це ємність, призначена для збору, накопичення та відстоювання стічних вод. Після обробки в септику зазвичай потрібна доочистка фільтрами. До того ж, сам процес в цьому випадку є достатньо тривалим (не менше 3 днів).

Головною і єдиною перевагою усіх септиків є низька вартість. Проте, якщо порахувати загальну кінцеву вартість замовлення разом з додатковими витратами при монтажі, тоді стає зрозуміло, що не зовсім вона відрізняється від вартості більш технологічної та сучасної очисної споруди.

Стічні води після цього очищені приблизно на 60-65% та мають характерний запах та колір. Якщо на території відсутні установки для доочистки, то стоки з залишками забруднень потрапляють безпосередньо в ґрунт, але не всі ґрунти мають достатні фільтраційні властивості, тому з часом комфортний мікроклімат вашої ділянки почне перетворюватись на екологічну загрозу.

Якщо потрібне максимальне очищення до рівня технічних вод, то краще обрати автономну каналізацію. Система забезпечує декілька етапів обробки, після яких стоки очищуються на 98%. На відміну від септика, автономна станція глибокого біологічного очищення стічних вод BIOPROCESSOR поєднує в собі всі цикли та етапи переробки, які відбуваються в єдиній високотехнологічній споруді.

Тож на виході стоки гарантовано очищені на 98% до рівня природних вод та можуть безпечно використовуватись для господарських потреб. Якщо вам необхідна очисна споруда, яка повністю відповідатиме правилам, нормам та вимогам чинного українського законодавства по водовідведенню та утилізації стічних вод, то краще встановити біоканалізацію ТМ БІОПРОЦЕСОР.

Вона стане найефективнішою інвестицією у енергоефективність, надійність, екологічність, економічність, безпечність та зручність в експлуатації. Локальна очисна споруда BIOPROCESSOR беззаперечно очищає каналізаційні стоки належним чином до гранично допустимих показників для повторного використання чистої води у побуті або безпечного поповнення запасів ґрунтових вод вже переробленою водою.

Як проводиться монтаж автономної каналізації?

Фахівці ТОВ «Біопроцесор» не тільки займаються виготовленням конструкцій, а ще й беруть всі турботи з установки конструкції на себе. Вони допомагають підібрати найкраще індивідуальне рішення для кожного об’єкту та забезпечити правильний монтаж всіх складових. По завершенню установки клієнт отримує технічний паспорт, гарантійний талон, який має захисну голограму та відповідає встановленим вимогам, а також інструкції по монтажу та експлуатації.

Які переваги забезпечує індивідуальна каналізація?

Установки, які виготовляє ТОВ «Біопроцесор», є екологічно чистими, універсальними та ефективними рішеннями для очищення стічних вод. Вони забезпечують власникам низку переваг:

 • безперебійне функціонування;
 • висока якість та надійність;
 • самонесучий герметичний корпус;
 • міцність та стійкість до сезонних змін температури;
 • доступна ціна;
 • максимальний рівень очищення;
 • практичність;
 • відсутність негативного впливу на навколишнє середовище.

Якщо вас цікавить ціна автономної каналізації під ключ, особливості виробництва або ви бажаєте замовити індивідуальний розрахунок локальної біоканалізації, яка працює на основі природних біологічних процесів, дзвоніть нам за телефоном, вказаним на сайті. Будемо раді допомогти вам створити власну, надійну та екологічну систему та отримати високоякісну очищену воду в Одесі чи в будь-якому іншому місті України та навіть за межами країни.

Питання та відповіді
Що таке автономна каналізація?
Локальна очисна споруда глибокого біологічного очищення стічних вод являє собою ефективну альтернативу системі централізованої мережі водовідведення. Це зменшена копію міських очисних споруд, призначених для очистки каналізаційних стоків від усіх можливих забруднень.
Скільки коштує автономна каналізація?
Вартість конструкції залежить від індивідуальних потреб. Виробник «Біопроцесор» пропонує рішення від 3000 євро. Ціна під ключ складається з вартості станції BIOPROCESSOR, розробки проєктно-кошторисної документації, будівельно-монтажних робіт та пуско-налагоджувальних робіт. Крім цього, автономні очисні споруди ми пропонуємо не тільки для приватних будинків з певною кількістю постійних жителів, а ще й для бізнесу, готелів та житлових комплексів.
Як працює індивідуальна каналізація?
Конструкція автономної каналізаційної системи облаштовуються на різних об'єктах та запускається фахівцями компанії BIOPROCESSOR. Після введення в експлуатацію обладнання функціонує в автоматичному режимі. В процесі переробки стоків застосовуються механічний та біологічний методи очищення, а також виконується знезараження УФ-випромінюванням.
Що краще септик чи автономна каналізація?
Екологічна, технічно і технологічно довершена конструкція автономної каналізації забезпечує найвищій рівень очищення вод (на 98%), які по показникам максимально наближені до природних. Це робить її кращим варіантом за септик. Натомість, септик - це резервуар для відстоювання стоків з функцією анаеробної очистки, може очищати забруднення тільки на 60-65%.
Готові прийняти замовлення та проконсультувати про систему і її монтаж

  Bioprocessor
  Зворотний дзвінок
  Зворотний дзвінок

   Дякуємо!
   Ваше повідомлення відправлено, Ми скоро з Вами звʼяжемось
   Помилка
   Форма не була відправлена, спробуйте заповнити форму ще раз
   Для приватного будинку МОДЕЛЬНИЙ РЯД BIOPROCESSOR
   Модель BIOPROCESSOR ЕСО-3 ЕСО-6 ЕСО-9 ЕСО-15 ЕСО-20 ЕСО-30
   Кількість користувачів до 4-х 5-8 8-10 12-15 15-20 20-30
   Номінальна продуктивність, м3/добу 0,5-0,8 1,0-1,5 1,5-2,0 3,0 4,0 6,0
   Залповий скид, м3 0,25 0,3 0,45 0,9 1,2 1,8
   Потужність установки, Вт 60 80 100 120 150 200
   Габаритні розміри, ДхШхВ, мм Ø 1420х2710 Ø 1650х2710 Ø 1950х2710 Ø 1950х2710 Ø 1950х3280 4833х1950х2710
   Для бізнесу котеджного містечка та комерції МОДЕЛЬНИЙ РЯД BIOPROCESSOR
   Модель BIOPROCESSOR BIOPROCESSOR-40 BIOPROCESSOR-50 BIOPROCESSOR-75 BIOPROCESSOR-100
   Кількість користувачів 30-40 40-60 60-80 80-120
   Номінальна продуктивність, м3/добу 8,0 10,0 15,0 20,0
   Залповий скид, м3 2,2 3,0 4,0 5,0
   Потужність установки, Вт 270 350 450 660
   Габаритні розміри, ДхШхВ, мм 2000х2660х3100 2000х3160х3100 2000х4160х3100 3160х4000х3100
   Для ЖК та готелів МОДЕЛЬНИЙ РЯД BIOPROCESSOR
   Модель BIOPROCESSOR BIOPROCESSOR-100 BIOPROCESSOR-150 BIOPROCESSOR-200 BIOPROCESSOR-250 BIOPROCESSOR-500 BIOPROCESSOR-750 BIOPROCESSOR-1000
   Кількість користувачів 80-120 120-170 170-200 200-250 250-500 500-750 750-1000
   Номінальна продуктивність, м3/добу 20,0 30 40 50 100 150 200
   Залповий скид, м3 5,0 9 10 12 15 20 30
   Потужність установки, Вт 660 1000 1350 2000 4000 6100 8200
   Габаритні розміри, ДхШхВ, мм 3160х4000х3100 4000х4160х3100 4000х6320х3100 4000х8320х3100 4000х8320х3100 10000х15000х3100 10000х18000х3100
   Отримати пропозицію

    Дякуємо!
    Ваше повідомлення відправлено, Ми скоро з Вами звʼяжемось
    Помилка
    Форма не була відправлена, спробуйте заповнити форму ще раз
    Зворотний дзвінок
    Дякуємо!
    Ваше повідомлення відправлено, Ми скоро з Вами звʼяжемось
    Зворотний дзвінок
    Помилка
    Форма не була відправлена, спробуйте заповнити форму ще раз